about
SUSIPAŽINKIME

Apie programą

KUFA mentorystės programa remia pradedančius menininkus ir KKI verslus, siekiant sumažinti jų riziką verslo pradžioje, skatinant naujų darbo vietų kūrimą, padedant jų kūrybinio verslo idėjoms, pasiekti tvarų ir konkurencingą lygį. Programos rezidentams suteikiama galimybė lengvatinėmis sąlygomis nuomotis biuro patalpas ir priemones, techninę įrangą bei teikti mentorystės, konsultavimo ir mokymo paslaugas, kurti inkubatoriaus bendruomenę, organizuoti renginius, į juos įtraukiant visus bendruomenės narius, kurti socialinius, ekonominius ir profesinius tinklus. Toks idėjų ir verslo plėtros postūmis užtikrina rezidentams inovacijų ir kūrybinių produktų komercializacijos sąlygas, padedant įtvirtinti konkurencingumą rinkose.

about-bg

Programos etapai

Pre-inkubavimas

2022 m. balandžio mėn. startuoja kultūros ir kultūrinių industrijų atstovams skirta 12 mėn. trukmės praktinė inkubavimo ir mentorystės programa, padedanti įgyvendinti verslo idėjas bei įsitvirtinti rinkoje.

Skaityti plačiau right-arrow

Inkubavimas

Inkubavimo etape rezidentai savo idėjas įgyvendina palankioje kūrybinėms industrijoms vystytis aplinkoje, kurioje skatinama siekti verslo efektyvumo ir įsitvirtinimo rinkoje. 12 mėnesių Inkubavimo etapas apima:

Skaityti plačiau right-arrow

Post-inkubavimas

Mokymams ir individualioms konsultacijoms pasibaigus 12 mėn. programa nenutrūksta

Skaityti plačiau right-arrow

Sudominome?

Sužinokite kaip tapti dalyviu