Kufa praktiniai verslumo mokymai| autorių teisių pagrindai (ne tik mitai ir legendos)


Kultūros fabrikas kviečia miesto gidus, kultūros atstovus bei kūrybininkus ir jaunuosius verslus dalyvauti atvirame verslumo renginyje skirtame Kultūra ir turizmas: sinergija, verslumas ir iššūkiai, kuris įvyks „kultūros fabrike“ lapkričio 16 d., 14:00 val. Seminaras truks 2,5val., o po seminaro numatyta konsultacijų sesija.


Renginio vieta: „kultūros fabriko“ konferencijų salė A
Registracija: https://bit.ly/3ra7mio

Šių laikų gyvenimas neįsivaizduojamas be kūrybos. Kiekvienas iš mūsų fotografuojame, rašome, filmuojame ir savo kūryba plačiai dalinamės su kitais. Dažnas turime norą ne tik savo kūriniais dalintis, bet ir turėti galimybę iš kūrybos uždirbti. Savo, kaip kūrėjo, autorių teisių išmanymas, taip pat pagarba kito autoriaus kūrybai yra raktas į sėkmingą savo kūrybos realizavimą bei visos kuriančiųjų bei kūrinius naudojančiųjų bendruomenės koegzistavimą.


Seminaro metu apžvelgsime autorių teisių pagrindus:
kas yra autorius;
kokie objektai yra laikomi kūriniais;
kokias teises autorius į savo kūrinius turi bei kaip tas teises gali sėkmingai įgyvendinti.
Apžvelgsime pagrindinius visuomenėje egzistuojančius mitus apie kūrinių naudojimą, nes būtent iš jų kyla pagrindiniai autorių teisių pažeidimai. Tad seminaras naudingas tiek kuriantiems, tiek ir savo veikloje naudojantiems kitų autorių sukurtus kūrinius.

Seminaro metu savo praktine patirtimi dalinsis ir diskusijai kvies:
radvilė bieliauskienė yra asociacijos latga teisės skyriaus vadovė. Asociacija latga yra ne pelno siekianti nevalstybinė organizacija, kolektyviai administruojanti įvairių sričių autorių – muzikos, literatūros, audiovizualinių, vizualiųjų ir dramos kūrinių autorių teises, renkanti ir paskirstanti autorinį atlyginimą už kūrinių panaudojimą. Taip pat ši organizacija koordinuoja asociacijos narių veiklą, užtikrina kuo platesnį lietuvos ir užsienio autorių kūrinių panaudojimą, užkerta kelią autorių teisių pažeidimams, finansuoja meno ir kultūros projektus, aktyviai edukuoja visuomenę autorių teisių srityje. Radvilė dirba autorių teisių srityje nuo 2004 metų, teikia teisines konsultacijos autoriams ir kūrinių naudotojams dėl autorinių sutarčių ar kūrinių panaudojimo sąlygų, konsultuoja autorius dėl neteisėto jų kūrinių panaudojimo atvejų, veda seminarus apie autorių teises, dalyvauja įvairiose darbo grupėse, sprendžiančiose aktualius autorių teisių klausimus.“

Kiti renginiai

blog-1
Artimiausis renginys hand-icon 2023 Geg 24 - Geg 24

„Kaip įsitvirtinti kuriamiems produktams rinkoje?”

Kufa praktiniai verslumo mokymai| autorių teisių pagrindai (ne tik mitai ir legendos) Kultūros fabrikas kviečia...

blog-1
Artimiausis renginys hand-icon 2023 Geg 30 - Geg 30

„Mentorių ir rezidentų speed dating#4!!!”

Kufa praktiniai verslumo mokymai| autorių teisių pagrindai (ne tik mitai ir legendos) Kultūros fabrikas kviečia...

blog-1
Artimiausis renginys hand-icon 2023 Birz 28 - Birz 28

„SEO pirkėjų pritraukimas skaitmeninėje erdvėje bei elektroninėje prekyboje”

Kufa praktiniai verslumo mokymai| autorių teisių pagrindai (ne tik mitai ir legendos) Kultūros fabrikas kviečia...