„KUFA Praktiniai verslumo mokymai: Lėtasis turizmas ir lėtasis kėliavimas”

 

Kultūros fabrikas kviečia kultūros atstovus, kūrybininkus ir jaunuosius verslus dalyvauti atvirame verslumo renginyje, „KUFA praktiniai verslumo mokymai| Lėtasis turizmas ir lėtasis kėliavimas“ rugpjūčio 29 d., 16:00 val.
Seminaras truks 2,5val., o po seminaro numatyta konsultacijų sesija.

𝗞𝘃𝗶𝗲𝗰̌𝗶𝗮𝗺𝗲 𝗿𝗲𝗴𝗶𝘀𝘁𝗿𝘂𝗼𝘁𝗶𝘀 𝗰̌𝗶𝗮: https://shorturl.at/lpw13

𝗟𝗲̇𝘁𝗮𝘀𝗶𝘀 𝗷𝘂𝗱𝗲̇𝗷𝗶𝗺𝗮𝘀 𝗟𝗶𝗲𝘁𝘂𝘃𝗼𝗷𝗲 dar mažai girdėtas terminas, tačiau Europoje jau keletą dešimtmečių gyvuoja lėtojo maitinimo, lėtų pinigų, lėtojo vaikų auklėjimo, lėtojo miesto, lėtojo gyvenimo būdo idėjos ir jų koncepcijų įgyvendinimas. Visa lėtojo judėjimo esmė – tvarumas, darnumas ir sąžininga prekyba. Didelis dėmesys kreipiamas į autentikos ir tapatybės išsaugojimą, į darnų vystymąsi ir gyvenimo kokybę, smulkaus verslo palaikymą ir trumpųjų maisto grandinių užtikrinimą.

𝗟𝗲̇𝘁𝗮𝘀𝗶𝘀 𝗷𝘂𝗱𝗲̇𝗷𝗶𝗺𝗮𝘀 𝗮𝗽𝗶𝗺𝗮 𝗯𝗲𝘃𝗲𝗶𝗸 𝘃𝗶𝘀𝗮𝘀 𝗴𝘆𝘃𝗲𝗻𝗶𝗺𝗼 𝗶𝗿 𝘃𝗲𝗿𝘀𝗹𝗼 𝘀𝗿𝗶𝘁𝗶𝘀. Ne išimtis ir turizmas. Lėtojo turizmo ir keliavimo šalininkai ieško dar nepatirtų patirčių, dar negirdėtų istorijų, todėl jų žemėlapiuose atsiranda nauji maršrutai ir objektai. Juos domina to krašto, į kurį jie keliauja, savitumai. Jie nori patys viską išbandyti, pajusti, patirti. Lėtojo keliavimo koncepcija remiasi keliais pamatiniais dalykais, todėl labai svarbu suprasti, ko ieško šiandieninis, daug matęs ir daug patyręs keliautojas, kaip sukurti paslaugą, atitinkančią tokio keliautojo poreikius ir lūkesčius.
Nemenkus pokyčius į turizmo verslą įnešė ir Covid’o pandemija bei į rinka įsiliejančios jaunosios kartos.

S𝗲𝗺𝗶𝗻𝗮𝗿𝗼 𝗺𝗲𝘁𝘂 𝗯𝘂𝘀 𝗮𝗽𝘁𝗮𝗿𝘁𝗼𝘀 𝘀̌𝗶𝗼𝘀 𝘁𝗲𝗺𝗼𝘀:
1. Tad kokias tendencijas įvardina turizmo rinkos stebėtojai artimiesiems keleriems metams ir kur link rodo kompaso rodyklės? 2. Ar yra paslaugų teikėjų, kurie atlieptų pakitusius keliautojų lūkesčius ir kaip nepasiklysti tarp pasiūlos bei nenusivilti?
3. Kaip apsibrėžti savo, kaip paslaugos teikėjo, identitetą ir surasti savą keliautoją?

 

𝗦𝗲𝗺𝗶𝗻𝗮𝗿𝗼 𝗹𝗲𝗸𝘁𝗼𝗿𝗲̇: Henrieta Miliauskienė, filologijos studijas baigė
vilniaus universiteto kauno humanitariniame fakultete, o klaipėdos universitete įgijo turizmo ir rekreacijos magistro diplomą. Dirbo žiniasklaidoje, turizmo srityje, skaitė pranešimus turizmo srities konferencijose, šalies pristatymo renginiuose lietuvoje ir užsienyje. Domisi istorija, kultūra, atstovauja lėtojo keliavimo koncepciją, 2019-2022 m. Kuravo tarptautinį projektą „slow trips“ Lietuvoje, nuo 2020 metų vadovauja lėtojo turizmo asociacijai.

 

𝗥𝗲𝗻𝗴𝗶𝗻𝗶𝗼 𝘃𝗶𝗲𝘁𝗮: STUDIJA 2A (antras aukštas)
seminaras nemokamas. Renginio metu bus fotografuojama.

Kiti renginiai

blog-1
calendar-icon 2023 Geg 30

„Mentorių ir rezidentų speed dating#4!!!”

"KUFA Praktiniai verslumo mokymai: Lėtasis turizmas ir lėtasis kėliavimas"   Kultūros fabrikas kviečia kultūros atstov...

blog-1
calendar-icon 2023 Liepa 20

„Pasitikėjimas pradėjus dirbti sau: kūrybiškas problemų sprendimas”

"KUFA Praktiniai verslumo mokymai: Lėtasis turizmas ir lėtasis kėliavimas"   Kultūros fabrikas kviečia kultūros atstov...

blog-1
Artimiausis renginys hand-icon 2023 Rugs 26 - Rugs 26

„Kaip „parduoti“ savo patirtį ir asmenybę vizualiniais komunikacijos įrankiais?”

"KUFA Praktiniai verslumo mokymai: Lėtasis turizmas ir lėtasis kėliavimas"   Kultūros fabrikas kviečia kultūros atstov...